Zriaďovateľ

Predstavenie

Tancovačka a Tančiareň v Starej tržnici BB

Dátum

Pi / 15.09.2023

Čas

18:00

Miesto

Stará tržnica Banská Bystrica

Tanečný večer v Starej Tržnici, na ktorom sa môžete zabaviť a uvoľniť vo víre tanca. Užite si ho v skupine, sami alebo s partnerom. Spoznajte nových ľudí, zatancujte si, vytancujte sa vlastným spôsobom a nechajte sa rozhýbať rytmami DJ Krishpina. Jeho dídžejský set nás prevedie pestrou zmesou tanečných štýlov naprieč svetom, od východu po západ a späť. Tanečné aktivity v 3 kolách pripravili tanečníci a tanečníčky Divadla Štúdio tanca. 

Prineste svojho vnútorného tanečníka a tancujte alebo sa pohupujte v rytme na stoličke. Vychutnajte si skvelú hudbu, gastro a drinky. Vítaní sú všetci.

——

Divadlo Štúdio tanca

Je profesionálne tanečné divadlo, ktoré sa okrem autorskej tvorby venuje aj tanečným kurzom pre verejnosť, workshopom a rôznym ďalším pohybovým projektom. Medzi ne patrí aj už tradičný tanečný večer Tančiareň. Tančiareň v Divadle Štúdio tanca je pre všetkých, koho nebaví tuc tuc disko beat, chce sa zabaviť slobodne, odviazať sa, hýbať sa bez zábran a na dobrú hudbu. 
 

DJ Krishpin

Krishpin v setoch podniká okružné plavby cez súčasné klubové scény južanských krajín. Od celosvetovo známych žánrov až po hudobné endemity, od Latinskej Ameriky (dembow, baile funk, guaracha, bubbling) až po Afriku (amapiano, gqom, afrohouse).